Немає відгуків, додати
Контакти
Майстерня "Гефест"
+380982730080
+380674096079
Марина
УкраїнаВінницька областьВінницяул. Революционная
0982730080
Мапа

Поширені питання

 • На що слід звертати увагу обираючи ковалів?

  Найголовніше - рекомендації знайомих. Саме знайомих, які користувались послугами тої чи іншої майстерні. Відгуки в інтернеті не завжди правдиві, здебільшого майстра рекомендують його друзі, куми, родичі, які не завжди можуть бути об'єктивні.

  Також обов'язково подивіться фото робіт, які виконували майстри. Це мають бути їх роботи з чіткими відповідями де саме робота знаходиться. Професіонали завжди з радістю розкажуть де їх вироби можна побачити "вживу", на будинку, в ресторані, готелі, або на вулицях міста.

  Ще один пункт, на який рідко звертають увагу - наявність зразків готових виробів в офісі чи майстерні. Дуже важливо щоб замовник мав можливість роздивитись виріб зблизька, впевнитись, що товщина запропонованого матеріалу саме така, як хотілось, зборка виконана акуратно, а колір подобається.

 • Где можно увидеть изделия "Мастерской Гефест"?

  Большинство наших изделий можно увидеть на улицах города Винницы в частных владениях и общественных местах, таких как отель "Франция", салон свадебной моды "ЕВА", ресторан Mont Blanc, загородный комплекс "Гостевия", отельно-ресторанный комплекс "Затишок", НокАут паб,"New York Street Pizza", ресторан-отель "Версаль", отель "Прима вилла"

 • Как вы защищаете изделия от коррозии?

  Антикоррозийная обработка наших изделий включает в себя:

  1. удаление механическим путем заводской окалины с прокатного металла, а так же удаление механическим путем окалины, образующейся в результате кузнечных работ;

  2. нанесение грунта, как на отдельные элементы, так и на изделие в целом; герметизация соединений, подверженных скоплению влаги, с помощью шпаклевки и герметика;

  3. нанесение лако-красочного покрытия;

  4. нанесение патины, что позволяет добиться эффекта «старины» с помощью чередования светлых и темных частей изделия.